Poszukuję warsztatu w Szczecinie lub Gdańsku i okolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Redeemer
    Classic
    • 2018
    • 0

    Poszukuję warsztatu w Szczecinie lub Gdańsku i okolice

    Zamieszczone przez Wally
    -bagażnik wieeeelki ale otwiera się sama klapa i słabo z dostaniem się do końca tego wąwozu
    To twindoor nie jest w kazdej wersji ??


    6l to jakies rewelacyjnie niskie spalanie jak na ta wage i gonienie po A, chyba ze do 140tu :diabelski_usmiech
  • Redeemer
    Classic
    • 2014
    • 2

    #2
    Poszukuję warsztatu w Szczecinie lub Gdańsku i okolice

    Witam

    Mój pierwszy post także może nie w tym dziale, ale poszukuję warsztatu, który:
    - Wymieni rozrząd
    - Zrobi chiptuning
    - Podniesie przód o 20mm
    - Naprawi/wymieni silniczki szyb (z prawej raczej działa, bo wydaje dźwięki, dlatego chyba linkę wystarczy nałożyć)
    - Wymieni olej
    - Oraz zdiagnozuje inne problemy

    Ogólnie zależy mi bardzo na fachowej obsłudze, części mogę sam załatwić (ale to pewnie nikt nie będzie chciał rezygnować z dodatkowej kasy na rabacie u dostawców) oraz czasowo, żeby to nie trwało kilkanaście dni.

    Ogólnie przyjeżdżam z Norwegii na wakacje, a auto kupiłem niedawno, dosyć tanio i z niewielkim przebiegiem jak na 10 letnie auto, 178tkm oraz zadbane, naprawdę zadbane.
    Najlepiej jakby wszystko w Szczecinie można było zrobić, ale z tego co przeczytałem to tam mogę sobie jedynie więcej kłopotu narobić... No chyba, że Ciesielski, ale nie doczytałem się nic o chiptuningu, a wiem, że dobrze jest zrobić chiptuning i rozrząd w jednym warsztacie. Z kolei w okolicach Gdańska to, oprócz fachowości i jakości, czas jest bardzo ważny, gdyż nie mam dużych możliwości noclegu w tym mieście.

    Dziękuję za wszelką pomoc i czekam na sugestie/porady oraz z dużo dozą nadziei na rozwiązanie, w którym to SPA mam zrobić zabiegi

    EDIT: Ach! No i auto jest w automacie oraz oleju mi nie je, sprawdzałem stan, a za 6tkm mam wymianę

    Komentarz

    • xman750
      Rider
      • 2011
      • 322

      #3
      Re: Poszukuję warsztatu w Szczecinie lub Gdańsku i okolice

      Zamieszczone przez Redeemer
      Witam

      Mój pierwszy post także może nie w tym dziale, ale poszukuję warsztatu, który:
      - Wymieni rozrząd
      - Zrobi chiptuning
      - Podniesie przód o 20mm
      - Naprawi/wymieni silniczki szyb (z prawej raczej działa, bo wydaje dźwięki, dlatego chyba linkę wystarczy nałożyć)
      - Wymieni olej
      - Oraz zdiagnozuje inne problemy

      Ogólnie zależy mi bardzo na fachowej obsłudze, części mogę sam załatwić (ale to pewnie nikt nie będzie chciał rezygnować z dodatkowej kasy na rabacie u dostawców) oraz czasowo, żeby to nie trwało kilkanaście dni.

      Ogólnie przyjeżdżam z Norwegii na wakacje, a auto kupiłem niedawno, dosyć tanio i z niewielkim przebiegiem jak na 10 letnie auto, 178tkm oraz zadbane, naprawdę zadbane.
      Najlepiej jakby wszystko w Szczecinie można było zrobić, ale z tego co przeczytałem to tam mogę sobie jedynie więcej kłopotu narobić... No chyba, że Ciesielski, ale nie doczytałem się nic o chiptuningu, a wiem, że dobrze jest zrobić chiptuning i rozrząd w jednym warsztacie. Z kolei w okolicach Gdańska to, oprócz fachowości i jakości, czas jest bardzo ważny, gdyż nie mam dużych możliwości noclegu w tym mieście.

      Dziękuję za wszelką pomoc i czekam na sugestie/porady oraz z dużo dozą nadziei na rozwiązanie, w którym to SPA mam zrobić zabiegi

      EDIT: Ach! No i auto jest w automacie oraz oleju mi nie je, sprawdzałem stan, a za 6tkm mam wymianę

      w Gdańsku masz tune-up powinni wszystko ogarnąć zadzwoń i zapytaj firma solidna

      Pzdr
      Piotrek

      Komentarz

      • karuzel
        Ambiente
        • 2011
        • 210

        #4
        Tak jest tune-up pożądna, solidna firma, jest jeszcze az serwis w Pruszczu Gdańskim - tam też rozgarnięci mechanicy.

        Komentarz

        Pracuję...